Plavba na katamaránu
Plavba na katamaránu

Už jste pluli na katamaránu? Jedinečná plavba

Prožijte se svou rodinou a přáteli zábavný den na katamaránu, který má na rozdíl o běžné jachty dva trupy a poskytuje tak více prostoru pro Vás i Vaše přátele. Strávíte tak zábavný den na přehradě kde se budete moci koupat nebo opalovat a zároveň zažijete nevšední plavbu, která Vás jistě okouzlí a budete na ni dlouho vzpomínat. S přáteli se také dozvíte něco nového o ovládání lodi, nastavení plachet a práci s motorem.

Poznejte neobvyklá místa, která jsou dostupná pouze lodí a zažijte nezapomenutelný den se svými přáteli a rodinou plný koupání a příjemného houpání ve vlnkách. Osvojíte si také jak toto nádherné plavidlo funguje a je také dost možné že si je tak zamilujete, že budete toužit po vlastní lodi. Na lodi lze také zažít množství zábavy, od koupání přes opalování až po skoky do vody nebo romantický piknik.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
náročné fyzicky
42%
adrenalin
68%
dovednosti
74%
zručnost
74%
pro dospělé
100%
nadšení
74%
náročné psychicky
17%
zkušenosti
83%
pro páry
55%

Andrea "Andrea" Stupková
adrenalin 100%
dovednosti 82%
zručnost 69%
pro dospělé 100%
náročné fyzicky 66%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.